Popis akce


Název: Webinář: Jak vybrat vhodný nástroj pro online komunikaci?
Pořadatel: Krajská hospodářská komora MSK
Kontakt: i.honusova@khkmsk.cz
Popis: Neorientujete se v nabídce možností platforem pro online schůzky, meetingy a webináře? Potřebujete přes internet vést firemní meetingy a porady? Nevíte, jaký je rozdíl mezi uživatelskými výhodami Teams či Zoom? Jaké způsoby online setkávání se osvědčily? Jaké jsou základní funkce jednotlivých konferenčních nástrojů? Jaká jsou technická omezení a čemu je lepší se vyhnout? Jasno do tématu online komunikace Vám vnese webinář Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje, který jsme pro Vás připravili společně s členskou společností New Dimension, s.r.o.
Místo: online
Datum konání: 21.10.2020
Program: Program: o Seznámení s různými nástroji využitelnými v online komunikaci o Představení výhod a nevýhod jednotlivých nástrojů o Ukázka základních pravidel pro komunikaci v online prostředí
Další informace:
Cena: 400 člen / 600 nečlen
Úhrada: Cena: 400,- Kč vč. DPH – členská firma KHK MSK, 600,- Kč vč. DPH – nečlenové Částku uhraďte platebním převodem na účet č. 373630443/0300 nejpozději do 18.10.2020, jako variabilní symbol uveďte kód 2015, specifický symbol = vaše IČ.